Midas Civil: Modelování a posouzení integrovaného mostu

Datum webináře: 30.04.2019

Obsah webináře

  • Jak použít funkcionalitu Integral bridge
  • Jak zadat parametry podloží
  • Jak správně nastavit fáze pro integrovaný most
  • Export konstrukce do IDEA StatiCa
  • Posouzení spřaženého průřezu pomocí IDEA StatiCa

Přednášející

Jan Valíček
Jan Valíček Country Manager CZ&SK
IDEA StatiCa
Orsolya Kartali
Orsolya Kartali Produktová inženýrka
IDEA StatiCa
Zveme Vás na webinář, který bude zaměřený na modelování integrovaných betonových mostů. Ukázku provedeme na modelu silničního mostu založeného na pilotách se spřaženou mostovkou z předem předpjatých nosníků.

Hlubinné založení na pilotách je častým řešením u mostních konstrukcí ve složitých geologických podmínkách. Inženýři musí najít způsob, jak nejlépe vystihnout spolupůsobení podloží a samotné konstrukce. Program midas Civil nabízí několik možností pro řešení problematiky hlubinného založení. Na webináři si ukážeme a vysvětlíme, jak postupovat a na co si dát pozor při modelování těchto konstrukcí.

Midas Civil je moderní výpočtový software, který nastavuje nový standard pro návrh mostů a inženýrských konstrukcí. Disponuje jedinečným uživatelsky přívětivým rozhraním a funkcemi pro optimální návrh, které zahrnují fáze výstavby a časově závislou analýzu (TDA). Pokročilé funkce pro modelování a analýzu umožňují inženýrům překonat problémy typické pro běžnou analýzu pomocí metody konečných prvků.


Byl tento článek užitečný?

Ano Ne